DIARY

something new.

25. března 2013 v 16:30 | Mishelle™
čabaas.
V pátek večer jsem jela do Kladna s rodiči k tátovýmu prachatýmu kámošovi (yy). Byli tam i lidi v mém věku, takže jsem si super pokecala. V sobotu jsem jela do Prahy ke kadeřnici a pak na chvilku do chodova. Tam jsem si koupila kruhovou šálu, kterou moc moc miluju ^_^ a takovou halenku na létoo. V neděli jsem se šprtala na čtvrtletku z matiky kterou jsme psali dneska a večer jsme zpívali s kámošema battle v karaoke party. kdo zná, ví :D. Dneska jsme o třídnickou hodinu dostali trička s nápisem 'Gympl, co se teď naučíš, to ve stáří zapomeneš' true story broo:D O matiku jsme psali tu čtvrtletku, tipuju nejhůř 2- . snad :D Na anglinu jsme měli toho pedofila Steva. Kámoš si na ruku místo shut up napsal 'sharp' já z toho dostala výgeb a ten úchyl mě přesadil do první lavice :D No, a o češtinu jsme samozřejmě taky museli psát kontrolní diktát -.- Tipuju 1, jako vždy :D Takže dnešní den byl very good. Zítra máme dvě matiky, jestli z tý čtvrtletky dostanu 3 nebo 4 tak udělám sebevraždu :3 protože ta známka je s váhou 10.
zítra bude článek něco o inspiraci.
jinak follow me on instagram please. mám tam hrozně super fotky. http://instagram.com/mishelle_ha

Tumblr_mjj1sdufob1rfqz5go1_500_large

baack.

19. března 2013 v 16:35 | Mishelle™
čabas, miláčci. Hrozně se mi stýskalo po blogování a po vás ^_^
Za tu dobu co jsem tu nebyla se toho stalo moc. Na začátku března jsem byla na kamarádovo oslavě. S kámoškami jsme si řekli že si uděláme menší přípravu na tu party u Ráchel..takže jsme se trochu nalíčili, nakulmovali vlasy, vyžehlili vlasy a nalakovali nehty. A šli jsme na oslavu. Neměl doma rodiče, takže jsme udělali trochu větší bordel :D Byl tam i Slávek!!! Hráli jsme flašku a tancovali ploužáky. Při flašce se hodně lhalo, ale to jsme si uvědomili až druhej den. Na každej ploužák jsem tancovala jen a jen se Slávkem :'). Druhej den jsme se všichni dozvěděli pravdu, takže jsme byli VŠICHNI totálně v prdeli, byli tam naše 'idolové' :D.. Teď vlastně nikoho nechci, joo za to jsem ráda!

Tumblr_mjv2y8zcme1s28f9no1_500_large

Momentálně. Od včerejška si dáváme s kámošem pusy jen tak (štěpan). hovno jen tak, ve třídě s kámošema hrajem takovou debilní hru, že dneska jsem já a Káťa dávala úkoly Broňovi a Štěpánovi..a zítra zas oni nám. zítřek bude kruteej. No, a ti zmrdi Štěpánovi dali úkol aby dával pusy, šahal na zadek a všemožně :D. kdo neví tak jsem se štěpánem chodila.
Tak to je pro dnešek asi tak vše. Od zítřka budou pořádnější články jako vždy. Jenom, že články nebudu přidávat každý den a možná ani obden. tak jen abyste věděli.

pozastaveno.

1. března 2013 v 22:43 | Mishelle™
ahoj. Moc se omlouvám. Ale musím pozastavit.
Se známkamy ve škole jdu ke dnu. Vlastě skoro celá třída.
takže POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU.

Tumblr_minpv4hidi1rlqg3ro1_500_large

Spikes

22. února 2013 v 19:36 | Mishelle™
aaaaa. úplně jsem se zamilovala do hrotů ♥ .
Líbí se vám?

Outfit-240-1024x682_large

jumping.

20. února 2013 v 21:32 | Mishelle™
čaaaute.
Dnešek byl přímo legendární :D♥ O češtinu jsme nenápadně 2 řady lavic spojili úplně k sobě. O přestávku někdo vymyslel že se budem fotit ve třídě, tak jsme se všichni vyfotili jak skáčem ve vzduchu. Když zvonilo na občanku tak se nás profesor ptal proč jsme tak u sebe a my 'nooo. je nám zima' :DD. Dneska nám nevařili obědy, protože maj ředitelský volno. zmrdi hnusný:D Ale zašli jsme si s kámošema do Panerie :3. Hej, kluci od nás ze třídy jsou fakt dementi..fakt že joo:D Na nauku si vzali hovno v pytlíku :D Kámoš pak šel s botou jednoho kluka a s tim hovnem na záchod a dal mu to hovno do tý boty :DD. Pak když jsme končili tak toho kluka všichni pozorovali jak si nazouvá boty. A když je měl na sobě tak on prej 'co to tam je?', tak si je vyzul koukl do tý boty a on 'tyvole to je smrad, fuuj to je hovno!'. My úplněj výgeb :DDDD. Právě koukám na Brit Awards 2013. 1D :3♥ škoda že to nevyhráli (nejlepší kapela, bo co).

perrie is perfect :l Tumblr_mij2j6qynq1rjcd88o1_500_large Rock Style's Photos

singleeee.

18. února 2013 v 16:28 | Mishelle™
seznamte se, i'm Single girl. :3
Jojojo, odedneška. Jeho chyba, ignorace..jak chtěl :) Ale stejně nejlepší bude když budem JENOM kamarádi. Dnešek byl krutej, blbý známky a ještě tohle. Co bych dala za ty prázdniny. O třídnickou jsme se koukali na fotky z adapťáku a z akademie. To byla fakt bomba koukat na sebe. O matiku profesorka vyvolávala k tabuli. A nejlepší na tom je, že se to ke mě nedostalo..už dvakrát. Mám to ale štěstí :DD. Včera jsem byla straaašně nasraná, že mi ten den můj kámoš ještě dosral :3 hej, ani nevíte jak bych mu teď nejradši napálila :D Vlastně, teď bych všem nejradši napálila :'). S kámoškou plánujem jarní nákupy v Mostě. Tak snad vyjdou. Ještě 4 měsíce a jsou prázdniny...sakra, ani nevíte jak se těšim až budu 2 měsíce fuckovat na školu :D a užívat si měsíc ve Vietnamu u moře a sluníčka^^. Přiznám se, že je mi jedno kde budu na dovolený..hlavní je aby tam bylo moře :D.

Tumblr_mi84qmiarj1rndsy5o1_500_large

good day with my babes.

14. února 2013 v 19:18 | Mishelle™
ahooj. Dneska jsme byli v tý pizzérce s kámoškama. Šli jsme do nový italský :3 Dali jsme si každá obrovskou pizzu a bubble tea^^. hahaha, už vím kde ho budu kupovat u nás ve městě (y):D. Když jsme tam přišli tak já prej na tu číšnici 'můžu se zeptat jaký je heslo na wifi?'. Byla milá :D. Pak jsme fotili a dávali fotky na instagram a facebook^_^. Jinak, přeju všem krásnýho Valentýna. jdu koukat na fotbal, čus :D

Da2c35870f0cc1daa5a78efc376a906e_large

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ :)

12. února 2013 v 22:39 | Mishelle™
Ten pocit, když ležíš večer v posteli a najednou ti přijde smska od tvýho miláčka ve který je napsáno 'Ahoj. Chybíš mi:('. - MILUJU HO!

Já už se těšim na pondělí až ho uvidim ve škole :3 je na horách. Na čtvrtek jsme s kámoškama domluvený že pujdem do pizzerky. aaa, už se těšim^^. Budem mít takovou dámskou jízdu :D. Zítra jdu do drogérky. Ještě nevím co si koupim, ale mám na to 500 Kč. Jinak, taky u vás sněží a je hnusná zima? brrrrr, dneska jsem vůbec nebyla venku při pohledu z okna jak sněželo :D. Jak jsme minulý týden dělali ve škole tu pythagoriádu, tak mě profesorka poslala do dalšího kola. Je divné, že já, která jsem dostala z matiky 3 za pololetí, jdu do dalšího kola v pythagoriádě o.O. Neopisovala jsem, všechno bylo z mé hlavy :D Ale palec nahoru pro mě (y).

Tumblr_mhpt851tnd1rchbgmo1_500_large

random photos.

10. února 2013 v 15:02 | Mishelle™
ahooj. Dneska jsem vstávala v 10. Najdedla jsem se a pak jsme rovnou jeli k bratránkům. Dneska u nás budou spát (y). Já už chci do školy za miláčkem..máme jarňáky.

random:

l0ve him.

9. února 2013 v 18:24 | Mishelle™

Lepšího kluka si přát nemůžu :)♥.

...jen tak mi v průběhu dne když je ve škole napíše že mě miluje a že je to ve škole beze mě divný O:) Dneska mi odjel na týden na hory. Včera jsem měla soutěž s komořinou, skončili jsme druhý bez postupu. Aspoň že tak, protože do Litvínova na celý den se mi fakt nechce. Na 14. s kámoškama plánujem 'single' párty..pro mě už jenom párty. Dneska jsme si s mamkou udělali menší shopping. Koupila jsem si úžasnej blazer a krém v drogérce. Zítra vám to vyfotim. Od včerejška máme jarní prázdniny :)
budete na Valentýna forever alone nebo in relationship?

Tumblr_mhpo122gxu1s53qabo5_500_large

in relationship ♥.

7. února 2013 v 22:55 | Mishelle™
Anoo. som zadaná . Od úterý chodim se Štěpou :3. je úžasnej.
Zítra nejdu do školy, protože mám soutěž s komořinou. Snad nepostoupíme :D. S Ellou jsme se
dohodli, že si vezmem na tu soutěž iPady. joo. Budem pařit subway surfers a fruit ninja :D. Včera jsme dělali pythagoriádu (matika). vole, jestli budu mít 8+ bodů a postoupim tak asi chcípnu. Profesorka mi z ní dala 1 a nějakym lidem ne, takže se už fakt bojim. Ale aspoň se mi zlepšil průměr, protože v 2.pololetí jsem začla se 4. Na naší škole je tzv. Valentýnská akce, že dáme do košíčku vzkazy pro někoho a terciáni nám ty papírky pak rozdaj. hhhh, taky jsem napsala zalovískovanou valentýnku :3 :D. Affs oběhnu zítra.

dobrou :)

Tumblr_mg9zot06q31rakqk9o1_500_large

542393_404878836266094_1594661169_n_large

je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

4. února 2013 v 18:02 | Mishelle™
haha, moje nejlepší kámoška je retard :D Namazala si obličej samoopalovákem, ale nějak se to nepovedlo :'D. Jak jsem vám psala, že jsem naštvaná na Štěpu a nebavim se s nim, tak mi dneska furt posílal o hodinu papírky, kde furt psal že mě má rád O:) a že kvůli mě se nebude chovat jak debil :3. Dneska jsme dělali o třídnickou srdíčko z proutku, povedlo se mi to (y).
O angličtinu byla Káťa na mobilu a profesor (angličan) jí ho vzal a koukl se na obrazovku..na tapetě měla Matěje a on na ní koukal jakože 'óóóóó' :D. V jídelně jsem fotila Matýska a on mě viděl nějakej učitel :X Málem mi vzal kámošky SIII, ale nechodim na školu která vlastní tu jídelnu. som gymplačka ♥.

Tumblr_mhn2hprd1h1rt1q5fo1_500_large

darlings.

31. ledna 2013 v 20:40 | Mishelle™
ahojte miláčci ♥. Mamka mi zabavila notebook i iPad, takže jsem vám nemohla napsat.
Leden byl opravdu strašný měsíc. Samé písemky, soutěž s komořinou, hádka s kamarádkami, vysvědčení..je toho opravdu hodně. Už se těším na zejtřek, únor. A Harry má narozky :3. A co jste dostali na výzo? já jednu 3 tři 2 a jinak samé jedničky. Ale příští pololetí to nebude žádná trojka. A jsme nejlepší třída na škole se známkami. Za ten čas co jsem vám nepsala se toho hodně dělo. Místo toho aby jsme si psali výpisky na dějáku, tak si píšem smsky se Štěpou. anoo, byli to milostný smsky ♥. Asi všechny holky od nás ze třídy chtěj Matýska, jakože on je fakt hezkej. Musí mít ochranku ve třídě, víte co:D Prostě na něj furt šaháme jak pošahaný a fotíme si ho:D

máš instagram? follow me and I follow you ;) http://instagram.com/mishelle_ha my name is mishelle_ha

:O♥

24. ledna 2013 v 16:40 | Mishelle™
uuuu. Dostala jsem dostatečnou z matiky. s Ráchel prej 'zbijem tu kravku profesorku před školou' :D. Včera o výtvarku jsem musela pózovat 2 hodiny, aby mě mohli kreslit. Já se tak těšila až to dokreslí, protože mě bolel zadek:D Aspoň nemám úkol a nemusela jsem to kreslit:3 Dneska jsme s kámoškama po těláku čekali v šatně na kluky. Když se tam přvlíkali tak my 'Matějiiiii, svlíkni se! Matějii'. Pak přišla uklizečka proč tady tak řvem:D a když odešla tak jsme tam zas šli Terka prej 'Matěji, nechceš s náma jít do parku?' a já 'my tě chcem přefiknout'. Kluci výgeeeb:D. Jo, bylo to hodně trapný.. ale on je tak sexy:* V pondělí mám soutěž s komořinou'( aspoň že tam jdou ještě kámošky:'3 Kámoš si pořizuje čokoládovou fontánu a za pár týdnů jsou jeho narozky, takže mňam!:D

Tumblr_mc89wvdofg1qj18i7o1_500_large

ill.

19. ledna 2013 v 11:51 | Mishelle™

ten moment, když si voláš s kámošema, kteří hrajou minecraft, a ty musíš poslouchat ty jejich debilní kecy (y)

ahoj. Jsem nachlazená a furt mě prostě musí někdo srát -.- Ve škole je to čím dál suprovější. Už mám nejlepší kámošku :3..jsem v super partě♥ Včera jsme psali čtvrtletku z matiky. Snad dostanu aspoň tu trojku. Máme strašnou matikářku, která neumí vysvětlovat a já to pak nepochopim, kvůli tomu mám špatný známky z matiky. Včera večer jsme měli takovou skype party :D jj, hejtovali jsme.

128071183123937256_tcrpl50q_c_large

Ten moment, když ti napíše a ty se usmíváš na monitor jak debil :)

caramel coffee.

14. ledna 2013 v 17:50 | Mishelle™
Tak se zas po dlouhé době ozývám. Od příštího týdne se budu snažit přidávat články jako obvykle. Teďkon jsou samý písemky a zkoušení, takže by se dalo říct že se 'pořád' učím :D V sobotu jsem byla venku se Štěpou, Ráchel, Ellou a Káťou. Jsme šli po schodech dolu, Štěpa měl v ruce sušenky a uklouzl. Místo toho aby jsme řekli jestli mu nic není tak Ráchel zařvala 'naše cookies' :DD A nebo když jsme čekali v Normě na Káťu, tak k nám přišel nějakej chlap a řekl 'Nevíte co to tady smrdí?..Když jsem sem přišel, měl jsem pocit jako bych šlápl do hovna.' My jsme na sebe čuměli a pak jsme se začali gebit:D Prej 'co je to za debila, on hulil ne?' :D. Jinak, koho jste volili? Mamka volila Franze. Možná má potetovaný tělo, ale na vzhledu nezáleží. Asi jedinej má mozek než tamti..škoda že vypadl. Dneska o češtinu jsme měli na supl tělocvikářku. Všichni jsme měli před sebou postavenou knížku a byli jsme na mobilech. Dominik zapl wifi a jeli jsme facebook :D

Tumblr_mgaaolsb8f1r5ipi7o1_400_large Tumblr_mdrihxzn351rcxs61o1_1280_large

matiku chápu jak pojď na mě z boku.

10. ledna 2013 v 17:48 | Mishelle™
ahooj. Poslední dobou nemám vůbec čas -.- Aspoň, že už je zítra konečně ten pátek. Dneska jsme jenom já a Štěpán dostali 4 z dějáku..jsme nejhorší. Pak jsme všichni psali opravnej test a já to napsala na 2. Já úplně přes celou třídu 'yeeees' :D. Máme tělák s těma sekundama (7.třída). My jsme prima (6.třída). Když jsme čekali na profesorku tak na nás furt čuměli, nejradši bych je zbila jak sou namyšlený, smějou se nám. Snad příští rok budeme sami. V posilce pouštěj trapný písničky jak poď na mě z boku -.- Jednu sekunďačku hejtuju na asku :D. Včera byl u nás na gymplu den otevřených dveří. Takový mini budoucí primánci:D Řeknu vám, že my jsme byli větší. Bylo hezký si zavzpomínat na ten samej den, který byl ale minulej rok :')

Tumblr_m838gbekwd1qegormo1_500_large
Tumblr_mg8420xzdv1ql4rcjo1_500_large
Tumblr_mg3ebrea8l1rk7p8to1_500_large

Kdo z vás má přítelkyni? Zayn: já mám čtyři chlpce. To se taky počítá? ^_^

7. ledna 2013 v 16:11 | Mishelle™
jojojojojo. Úplně jsem podělala test na převody jednotek. Ale u interaktivky mi zase šla celá čísla, nesnášim matiku. Aspoň že zítra máme školu až od 10 h. :3 to nám odpadne matika..zase je něco s vodou:D. Achjo, dneska se musim celý den učit na zemák -.- opět píšem z debilních pojmů.
a nakonec obrázky :)

Tumblr_mg64oazbin1rzw69ko1_500_large

birthdayy.

5. ledna 2013 v 21:33 | Mishelle™
jojo. Dneska jsem oslavila své 12. narozeniny. Dostala jsem obal na iPad 2, je z pravý kůže (y) pak růžové povlečení s květinovým vzorem, prstýnek, plyšáky, květiny, bonboniéry atd.. byly to super narozky, plno jídla :'3 Je super mít narozky hned po Vánocích a ještě víc super je to, že můj pejsek má narozeniny ve stejný den :') heh. Už se těšim do školy na ty lidi i když jsem je viděla včera:D
tak nakonec vám přidám pár obrázků.

Tumblr_mg5xj41k2p1rkpn2uo1_500_large

první láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo.

4. ledna 2013 v 15:41 | Mishelle™
I když moje dobrá kámoška byla dneska doma, tak tenhle den byl suprovej :')
Už od včerejška si píšem o hodinu psaníčka se Štěpánem. Já sedím úplně ve předu a on vzadu, tak to posíláme přes kámoše:D prej 'pošli to Štěpánovi, pošli to Míše' :D. Dneska o vkz si sedl vedle mě. Moc jsme si nepovídali, spíš jsme si psali psaníčka i když jsme seděli vedle sebe:D napsal 'máš mě pořád ráda?' já že jo a jestli on mě taky, prej že joo ;3 O hudebku jsme si měli sednout do kruhu. Kámoš si dal židli vedle mě a Štěpa 'počkeej, tady sedim já' :D. Poslední dobou po Vánocích furt ve škole paříme Subway surfers a Pou!. Gameři forever :D♥ Je dobrý se dozvědět, že jsem třetí nejhezčí holka ze třídy ze 14 holek (y). U nás jsou docela hodně hezkých holek. Ten moment když konečně pochopim matiku jenom na chvíli, nepopsatelný.

Tumblr_mfwboe25qn1rlfsrvo1_500_large Tumblr_mfvqe10dq61rcgmdoo1_500_large

Wishlist for 2013.

1. ledna 2013 v 17:15 | Mishelle™

Najít si kluka

jo, je mi 12. Asi předevčírem mi napsal kluk, kterýho mám ráda, že mě má nejvíc rád ze všech holek :3
chodíme spolu do třídy a je to můj dobrej kámoš.
532778_413276355366033_1216132068_n_large

firework.

1. ledna 2013 v 13:29 | Mishelle™

Pamatujete si rok 2O12? Jakoby byl včera o.O

ahoj.
Je výhoda bydlet na náměstí, protože z okna vidíš ohňostroj, který pálí přímo nad tebou :'3 Aspoň nemusím chodit do tý zimy:D Dneska jsem se trochu pohádala s Ráchel, snad to bude ok. A furt mi píšou ty idioti z mé bývalé školy -.- Prej jsem tupá jak poleno, hlavně že jsem se dostala na gympl a oni ne ;) Ještě zejtřek a pak musim do školy. To neni fér, že ostatní školy otvírají až 7.1. :D Ale my máme volno o maturity :33 tak se tu mějte.
Tumblr_mfwcrvetji1ruh223o1_500_large
Jinak všem Šťastný nový rok.

Niall Horan snědl název článku.

30. prosince 2012 v 19:02 | Mishelle™
jjjj. Včera jsem si psala se Štěpánem. Najednou napsal 'já ti řeknu koho mám nejvíc rád'. Prej je to ta která mu vždycky pomáhala a nikdy mu nelhala a chodí s nim do třídy. Tak jsem hádala holky ze třídy se kterýma se baví, žádná z nich to nebyla (sebe jsem zatim neřekla). Potom jsem napsala 'já?', a on napsal 'n..............jo' :'3 Aspoň to umí přiznat, né jak Slávek kterej to musí poslat po mých kámošů -.- Hezkej den jsem měla %) Furt si píšem a voláme. Jinak, 5.1. mám narozeniny, takže pojedu nakupovat do Prahy - Galerie Harfa [nejlepší OC]. Jinej dárek si nepřeju než nakupování ;3 Zítra jdu s Ráchel a Štěpánem ven. Těšim see %)

13576_530385840318970_1398248395_n_large

christmas presents.

27. prosince 2012 v 14:30 | Mishelle™
čuus. Mám skvělou náladu) tady je ten slíbený článek christmas presents. Dostala jsem těch dárků víc, ale dám sem jenom nějaký, protože by jsme tu byli do večera :D

úplně největší radost mám z nového mobilu. Je to Samsung Galaxy mini 2.
Jako je dobrej, má wifi, ale foťák je hroznej. Moc mi to nevadí, když mám zrcadlovku)

good christmas.

25. prosince 2012 v 21:01 | Mishelle™
ahooj. Vánoce byly skvělý, ale na ty loňský prostě nemaj:D Dostala jsem mobil Samsung Galaxy mini 2. Je dobrej, ale ten foťák je strašnej -_- Pak jsem dostala věci s 1D, je jich fakt hodně ;D Parfémy, úžasně růžový povlečení <3, atd. Je toho fakt hodně. Zítra budu celý den v Praze :'3 takže až pozítří přidám fotky dárků.
Co jste dostali vy?)

Tumblr_mfflzehrmb1rsfpbjo1_400_large Tumblr_mfi6v7xvrr1s0k0qdo1_400_large
 
 

Reklama
Reklama