Březen 2013

the end?

29. března 2013 v 15:44 | Mishelle™
zdravim.
Blog mě už nějakou dobu nebaví. tak asi konec.
možná se někdy vrátím a udělám si jinej blog.
mějte se tu, ahoj.

something new.

25. března 2013 v 16:30 | Mishelle™ |  DIARY
čabaas.
V pátek večer jsem jela do Kladna s rodiči k tátovýmu prachatýmu kámošovi (yy). Byli tam i lidi v mém věku, takže jsem si super pokecala. V sobotu jsem jela do Prahy ke kadeřnici a pak na chvilku do chodova. Tam jsem si koupila kruhovou šálu, kterou moc moc miluju ^_^ a takovou halenku na létoo. V neděli jsem se šprtala na čtvrtletku z matiky kterou jsme psali dneska a večer jsme zpívali s kámošema battle v karaoke party. kdo zná, ví :D. Dneska jsme o třídnickou hodinu dostali trička s nápisem 'Gympl, co se teď naučíš, to ve stáří zapomeneš' true story broo:D O matiku jsme psali tu čtvrtletku, tipuju nejhůř 2- . snad :D Na anglinu jsme měli toho pedofila Steva. Kámoš si na ruku místo shut up napsal 'sharp' já z toho dostala výgeb a ten úchyl mě přesadil do první lavice :D No, a o češtinu jsme samozřejmě taky museli psát kontrolní diktát -.- Tipuju 1, jako vždy :D Takže dnešní den byl very good. Zítra máme dvě matiky, jestli z tý čtvrtletky dostanu 3 nebo 4 tak udělám sebevraždu :3 protože ta známka je s váhou 10.
zítra bude článek něco o inspiraci.
jinak follow me on instagram please. mám tam hrozně super fotky. http://instagram.com/mishelle_ha

Tumblr_mjj1sdufob1rfqz5go1_500_large

baack.

19. března 2013 v 16:35 | Mishelle™ |  DIARY
čabas, miláčci. Hrozně se mi stýskalo po blogování a po vás ^_^
Za tu dobu co jsem tu nebyla se toho stalo moc. Na začátku března jsem byla na kamarádovo oslavě. S kámoškami jsme si řekli že si uděláme menší přípravu na tu party u Ráchel..takže jsme se trochu nalíčili, nakulmovali vlasy, vyžehlili vlasy a nalakovali nehty. A šli jsme na oslavu. Neměl doma rodiče, takže jsme udělali trochu větší bordel :D Byl tam i Slávek!!! Hráli jsme flašku a tancovali ploužáky. Při flašce se hodně lhalo, ale to jsme si uvědomili až druhej den. Na každej ploužák jsem tancovala jen a jen se Slávkem :'). Druhej den jsme se všichni dozvěděli pravdu, takže jsme byli VŠICHNI totálně v prdeli, byli tam naše 'idolové' :D.. Teď vlastně nikoho nechci, joo za to jsem ráda!

Tumblr_mjv2y8zcme1s28f9no1_500_large

Momentálně. Od včerejška si dáváme s kámošem pusy jen tak (štěpan). hovno jen tak, ve třídě s kámošema hrajem takovou debilní hru, že dneska jsem já a Káťa dávala úkoly Broňovi a Štěpánovi..a zítra zas oni nám. zítřek bude kruteej. No, a ti zmrdi Štěpánovi dali úkol aby dával pusy, šahal na zadek a všemožně :D. kdo neví tak jsem se štěpánem chodila.
Tak to je pro dnešek asi tak vše. Od zítřka budou pořádnější články jako vždy. Jenom, že články nebudu přidávat každý den a možná ani obden. tak jen abyste věděli.

pozastaveno.

1. března 2013 v 22:43 | Mishelle™ |  DIARY
ahoj. Moc se omlouvám. Ale musím pozastavit.
Se známkamy ve škole jdu ke dnu. Vlastě skoro celá třída.
takže POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU.

Tumblr_minpv4hidi1rlqg3ro1_500_large