Září 2012

outfit n.10

29. září 2012 v 14:54 | Mishelle™ |  INSPIRATION
ahoj. Vytvořila jsem čtyři podzimní outfity, tak snad se vám budou líbit.


new slippers.

28. září 2012 v 11:02 | Mishelle™ |  NEW IN & BEAUTY
Dneska ráno jsem byla v Takku, Sportisimu a Deichmannu. Tu bundu jsem nesehnala, tak jsem si koupila bačkory na doma a dárek pro kámošku. Bačkory jsem potřebovala nutně, protože moje už jsou oddělané :D A jentak nepřežiju, když jdu nakupovat a nic si nekoupím. Jinak dole jsou pár random fotek.

|bačkory s nápisem I ♥ MY BED| Deichmann| cena: 150,-|

tričko pro kamarádku k narozeninám| Takko| cena: 150,-|

fuuuu.

27. září 2012 v 16:37 | Mishelle™ |  DIARY
dnešek byl ten nejhorší v celém týdnu.. Dvě češtiny, dvě matiky a dvě hodiny těláku. Nesnáším suplování! O angličtinu jsme měli supl. Pana profesora Harryho :D Řekl ať, že si máme dělat to co chceme. Všichni byli na mobilu :D Kámoška si stáhla meme program. Tak jsme si vyfotili Harryho, a on takový 'hlavně se smíchem nepočůrejte' :DD. Já jsem měla Forever Alone, už toho kluka nechci stal se z něj dick..ani pozdravit na ulici neumí. V neděli jdu na oslavu mé kámošky, matko boží ať tam nepřijde! Když jsme šli s kámoškama domů, tak na náměstí dávali balónky. Ten pán na nás prej 'ale holky to není helium, ale normální vzduch'. Káťa to zkusila a bylo to helium, prej 'to je hajzl' :D.

Hollister Co. -Little Harbor Dress Decalz - Paidge Devos | LockerzTumblr

yes..<3

24. září 2012 v 15:14 | Mishelle™ |  DIARY
ano, je krásné dozvědět se od maminky, že dneska 'zase' nejedem koupit tu bundu, ale že v pátek pojedeme na celý den do Prahy do OC Galerie Harfa. Snad to konečně vyjde! :D Myslím, že tenhle měsíc je nejlepší a nejkrásnější :) teď nemyslím školu. Prostě se mi daří a jsou docela hodně překvapení. Pamatujete jak jsem vám psala o tom klukovi jménem Slávek, kterého mám ráda, že mi napsal, že mě miluje? Máme společný kámoše, tak jednomu kámošovi jménem Broňa řekl, aby mi řekl že mě S. miluje. No a včera jsem řekla Broňovi, aby mu napsal, že ho taky miluju. Slávek Broňovi pak odepsal, aby se mě zeptal jestli s nim chci chodit. Napsala jsem, že jo :3 vím je to takový neobvyklý ptát se smskou, ale každý se stydí ,) Ve středu se uvidíme v jídelně, tak vám pak napíšu.

Tumblr_mau4un093h1rdecrwo1_500_large
Tumblr_m2oigz7flv1r5u9izo1_500_large

asi to nikdo nebude číst..,)

tomorrow school.

23. září 2012 v 16:47 | Mishelle™ |  DIARY
Tak dneska jsem nebyla na nákupech. Zítra po škole půjdu s mamkou do obchodů v našem městě. Takko, Sportisimo, Deichmann, Kik to je vše :D Ve Sportisimu mám vyhlídnutý 3 bundy na podzim. Samozdřejmě si vyberu jen jednu. zejtra opět škola.. Ale stejnak pondělky mám ráda. Jinak, víte o tom, že v Americe dávají zadarmo iPhony 3, 4, 4S? Dávají je zadarmo, protože všichni chtějí iPhony 5 a nikdo nekupuje tamty :D moc toto, já bych si vzala iPhone 4S a pak bych si koupila iPhone 5,)

Tumblrroalstad -
5 musím prostě mít!:3

out.

22. září 2012 v 16:17 | Mishelle™ |  DIARY
Ve 13 h. jsem šla k sestřence a pak jsme šli ven s kámoškami. Zítra bych měla jet do Prahy nakupovat, tak snad to vyjde. Potřebuju si koupit nějakou bundu na podzim. A chci (:D) nový boty (taky na podzim), kruhovou šálu, dvojprsten a další ty kusy oblečení :D Baseballku už nechci, normálně se mi zhnusila jak jí teď všichni nosí.. Dneska má 1D autogramiádu v Kolíně, byl tam někdo? Snad uvidí nějakou ceduli CZECH REPUBLIC až pojedou autem :D Jinak mám nový pozadí, líbí?,)

Tumblr_m9gvw2wjjp1rclnyno1_250_largeTumblr_mar80gugsm1rueqolo1_400_large

Live While we're Young.

21. září 2012 v 14:39 | Mishelle™ |  DIARY
Včera vyšla nová písnička od 1D! :3 Je fakt úžasná a ten videoklip <3 Bože, já tak miluju Niallovo hlas, prostě celýho Nialla! :D♥ Jo, jsem zdravá :D Dneska na chodbě ve škole taková zácpa. My na gymplu nemůžeme být o přestávku ve třídě, musíme být na chodbě (jsou tam hodně laviček). To je divný, na základce jsme nemohli být na chodbě jenom ve třídě a na gymplu? :D O VKZ jsme jsme si losovali v jaký skupině po čtyřech budeme. Jsem s 3 klukama a já jsem jediná holka.. Ale 2 kluci jsou chytří, takže mi to ani nijak moc nevadí. Dneska jsme měli na hudebku supl. Pana profesora Balóna (to je jeho příjmení) :D Jako připadá mi, že je teplej, nosí šátek na hlavě, kruhovou šálu a říká klukům 'fešási' :D Hráli jsme na klavír, zpívali jsme písničky třeba Nossa Nossa, Žijeme len raz, Gangam Style (:D) a kluci zpívali Minecraft song. Jinak se dneska začaly prodávat iPhony 5, ale ještě ne v ČR :/

Live While We're YoungTumblr

happy.

18. září 2012 v 14:35 | Mishelle™ |  DIARY
Máme tu nejlepší učitelku! Na VV jsme rozdělení na 2 skupiny. Jedna má anglinu a druhá výtvarku. Tento týden tu profesor na VV není, tak moje skupina má na zítra supl, ale ta druhá skupina má v pátek výtvarku a odpadá jim. Řekli jsme, že je to nefér, tak jsme si postěžovali třídní :D A ta nám to zařídila, takže máme zítra 4 hodiny. Jinak máme v jídelně nové stoly a židle. Je to fakt luxus, až na to jídlo poslední dobou.. Doufám, že bude v ČR iPhone 5 do Vánoc. Mamka říkala, když budu mít dobré známky, tak mi ho na Vánoce koupí,)) Zatim mám samé 1, jen tak dál! Už víte co by jste chtěli na Vánoce? :D

TumblrAngelina-gasms

Yesterday's celebration

16. září 2012 v 13:46 | Mishelle™ |  DIARY
Ahoj. Včera jsem byla na oslavě svátku mého kamaráda. Byla naprosto legendární :D Pili jsme alkoholický šampáňo. Jeho mamka nám to dovolila, mimochodem je nám 11-12 :D Pak jsme stříleli paintballkou, hráli jsme Nerf. Mohla jsem si vybrat jako první nerfku. A když jsme hráli u nich na zahradě, tak Broňa pustil písničky z repráků. Bylo to dobrý, naše skupina pořád vyhrávala! Potom jsme hráli vajíčkovanou. Ano házeli jsme si ve dvojici vajíčkem. Vždycky když jsme to chytli a nerozbilo se to, tak jsme museli ustoupit o krok do zadu. Házela jsem si se Slávkem (to je ten kluk, kdyžtak článek je pod tímto článkem) a on to hodil na mě. Takže jsem byla celá od vajíčka :D Broňovo ségra mi půjčila oblečení. Děda slavence nám pak řekl, že máme najít poklad. Byly to banány v čokoládě. Potom jsme hráli flašku. Někdo se zeptal Slávka na kolik procent se mu líbí Míša (já). Prej na 70% ze 100 % :) flašku jsme ani nedokončili, protože nás vyrušila Broňovo ségra.. no a potom jsme se šli dívat na Harryho Pottera. Byl to krutopřísný den !

ohlaloove ♥Catalogue des couples.

haha..:3

14. září 2012 v 15:35 | Mishelle™ |  DIARY
Ahoj. Zjistila jsem, že končíme o 10 minut dřív než moje stará škola. Se nedivím, že je to v jídelně narváno gympláky :D Včera byl krásný den. Můj snad budoucí kluk Niall Horan měl narozeniny <3 A napsal mi kluk, kterého miluju, že on mě miluje taky :3 Řekl svému kámošovi, aby mi řekl, že mě miluje. Tak jsem mu napsala jestli je pravda, nebo ne. Napsal mi, že je to pravda. Zítra se potkáme na kámošově oslavě :) Dneska jsme měli první informatiku profesor nám řekl, že můžeme jít na co chceme. Samozdřejmě jsem šla ne fejsbůček :D Pak řekl ať se máme podívat na stránku muzeum Žatec. Tak jsem si tu stránku dala do druhýho okna a přepla na fb. A když přišel, tak jsem to zas přepla na muzeum :D Na gymplu je mi prostě dobře, super lidi, profesoři, toalety, etc.

523119_427374880631788_614898659_n_large