Březen 2012

I'll be all day tomorrow in Prague

31. března 2012 v 19:49 | Mishelle™ |  DIARY
Yes! Zítra budu celý den v Praze :) Ráno v 9 h. jedu a v 22 h. a pozdějš budu doma. Doufám, že pojede i brácha. Budeme tam něco slavit, a bude tam přes 1000 lidí. Já se tam strašně těším. Taťka dneska jel do Prahy, naplánovat tu slavnost. Ve středu mi teta přivezla zelené kalhoty. Mám už růžové a teďkon i zelené. Do barevných kalhot jsem se zamilovala. Dneska jsem se učila na pondělí, protože zítra nebude čas. Affs zítra neoběhnu a článek taky nebude.

Euphoria

My favourite music ♫

31. března 2012 v 14:03 | Mishelle™
Po dlouhé době tu je článek MUSIC.
Jsou to písničky který v této době poslouchám.

1. Sean Paul - She doesn't Mind


2. Sean Paul - Got to love you


3. LMFAO - La La La


4. Katy Perry - Part of me


5. Lipo ft. Debbi - Ležím v tvé blízkosti


6. Majk Sprit - Já a Ty


Boys ;D

30. března 2012 v 17:55 | Mishelle™ |  DIARY
Dnešek byl šílenej! Měli jsme tělocvik v malé tělocvičně, a tam nejsou šatny. Takže mi holky se chodíme převlíkat na záchody. Ale dneska jsme se s Terkou převlíkali ve třídě před všema klukama !! Jak oni na nás čuměli.. Prej kluci: "budeme porovnávat, kdo má hezčí podprsenku". V pondělí nám dá každý 10 Kč ;D Prostě každej pátek se budeme převlíkat ve třídě, né za peníze. Nechápu za co se ostatní holky stydí. V úterý máme tělák ve velký tělocvičně, a tam jsou šatny. Je šatna holek a kluků, a mezi našemi šatnami je místnost se sprchami. Takže ta místnost má dveře do holčičí a do klučičí šatny. Tak půjdeme s Terkou tajně do klučičí šatny nebo kluci půjdou k nám, a budeme se tam převlíkat, říkali kluci ;D Moc! Na kurzu jsme měli hroznýho profesora. V neděli jedu do Prahy! V 10 h. ráno jedu a kolem 22 h. budu doma. Prostě úžasné <3

Glitterland.

Tralalí tralalá!

29. března 2012 v 15:07 | Mishelle™ |  DIARY
Moc chytlavé toto! Video je v celém článku. Dneska jsme šli se školou do divadla. Měli jsme jenom přírodovědu a 5 minut matiku. A ještě pracáky. Divadlo bylo celkem dobrý. O pracáky jsme sázeli osení a vyrábeli jsme do toho i zapichovátko, někdy vyfotim. V divadle jsme si s kámošema povídali, že po vysoký škole pojedeme my 4 do Ameriky a do Anglie. My 4 jsme best friends. Tři kluci a jedna holka, ta holka jsem já ;D Na obědě byla sekaná a brambory, výborný. Ještě že jsem si obědy přeobědnala, protože bych měla koprovku s knedlíky. A z toho se mi dělá fakt blbě.. Pak jsme šli na PUG (hřiště). V půl pak šli všichni domu. A byla jsem tam já a Slávek. A Broňovo blbá sestra Aneta, chodí do 3. třídy. Slávek prej na ní: "neser mě!". A ona: "já neseru, já kakám" Moc tohleto :DD Pak přišel Filip, ze třídy. A šli jsme na velkou houpačku. Samozdřejmě, že kluci houpali a já jsem seděla ;D Pak dělali i autíčka.. No coment! Bye :D

Twitter / Home
Video je v celém článku!

Hair

28. března 2012 v 17:48 | Mishelle™ |  INSPIRATION
Je tu další článek GIRLY. Téma jsou vlasy, ať už barevné nebo v cop. Doufám, že se vám budou líbit.

Tumblr_m1jvk4ef4d1rsy8c2o10_1280_large
C.č.

Title?? :D

27. března 2012 v 16:41 | Mishelle™ |  DIARY
Hrabe mi? Včera jsem si myslela, že je čtvrtek, tak jsem se zeptala jsetli pojedeme v sobotu do Prahy. Mamka to ví přesně ve čtvrtek nebo v pátek jestli jedeme.. O AJ jsme byli spojený. Naše celá řada hrála na babu. Zase jsme hráli o hodinu, prdel byla ;D A učitelka si nás vůbec nevšimla. Na obědě jsme měli bramborovou kaši, výborná! Měla být před jídelnou bitka, ale Štěpán mu dal jenom 2 malinký rány a on se rozbrečel :D On je srab! Kolem šla jedna pani a něco mu říkala nebo co. Pak Broňa říkal, že se to určitě dozvědí učitelky a my budeme svědci. Pak já s Kačkou: "my nic neviděli :D". A všichni taky.. Bylo nás asi 10 ? Pak jsme šli na hřiště. Byli tam 2 cigny, který nám v pondělí nadávali. Ráchel prej to jsou oni?..Já jim rozbiju držku! A já: "já nevim, oni jsou tak přemnožený, že si je vůbec nepamatuju". Všichni se začali gebit ;D Dneska byl super den!

Christina Kittiyaphon

PS: Kdo by chtěl vědět můj druhý blog, tak napište do komentářů váš e-mail ;)

English ;D

26. března 2012 v 16:38 | Mishelle™ |  DIARY
Dnešek byl legendární! O ájinu jsme hráli na babu, tajně. Učitelka u tabule něco mele nebo píše, a my hrajem. Já byla tak vysmátá ;D O odpoledku jsme šli na hřiště. Houpali jsme se na houpačce pro 4 lidi. No, a nějak mi rupla čelenka :x Vipadala jsem divně ;D Zítra budeme hrát o tělák florbal, těším se! A budeme skákat do výšky přes gumu.. A bude před školou bitka spolužáka a kluka z áčka. Ten kluk z áčka nás šikanuje. Točil jednoho spolužáka na záchodě jak čůrá, a stáhl kámošovi kalhoty.. Bye! Jo, a kdo by chtěl vědět můj druhý blog, tak napište do komentářů váš e-mail ;)

Charm Photos

Summer Holiday

25. března 2012 v 13:14 | Mishelle™ |  DIARY
Tento článek je o letních prázdninách. Všichni se na ně těšíte, nebo snad ne?
Více v c.č.

Lálalá..

24. března 2012 v 12:19 | Mishelle™ |  DIARY
Včerejšek móc užitej! Šli jsme na pizzu, dala jsem si střední sýrovou, 2x Cappy jahoda, a Sloníka byla v něm vanilková zmrzlina. Samozdřejmě že jsme šli pak do kavárny na horkou čokoládu. To je naše tradice jít po pizzérce do kavárny na horkou čokoládu. Ano, byla jsem fakt nacpaná, že se mi chtělo blejt..ale neblila jsem. Ještě nevim co budu dneska dělat..Možná že budu s kámošema do kina, no uvidíme.

Glitter Rain

Masakr! :D

23. března 2012 v 16:54 | Mishelle™ |  DIARY
O tělák jsme hráli vybiku. Kámoš hodil míč 2 spolužákům do headky! Slávek brečel, a Kačce málem ukápla slza. Ale řeknu vám že to byli perdy..Pak učitelka volala jejim rodičům, a zranění šli domů. Měli jsme jít s Kačkou po kurzu na točenou zmrzlinu a pak v 18 h. s náma do pizzérky. Ale je jí blbě z tý hlavy :| To je škoda... Na kurzu jsme měli zase profesora Barocha, byla s nim prdel. On prej "čéče, ty seš satan, apod.". Má dobrý hlášky! A na matiku jsme měli hodnou profesorku. V 18 h. jdu do tý pizzérky, už se těším :)

Meh Room 1 view - Polyvore